Hakkımızda

MAHMUT ALTINKAYA

Altınkaya Mobilya, sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyle ekonomik, estetik, güvenli ve uzun ömürlü hizmet vermektedir. Hiç değişmeyen kalitemizle sizlere en iyiyi sunuyoruz.

Altınkaya Mobilya, teknik bilgi ve deneyime sahip konusunda uzman çalışanları ve Türkiye’nin dekorasyon sektöründe ihtiyaç duyulan çözümleri profesyonel bir anlayışa birleştirerek siz Ereğlilerin beğenisine sunuyor.

Sizlerin zevkini ve ortamın uygunluğunu planlayarak mekanlara dokunan ve güzelleştiren Altınkaya Mobilya, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her daim ön planda tutuyor.

 

VİZYONUMUZ
Konya Ereğli’de faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, günümüz şartlarına uygun, dayanıklı, kullanışlı, konforlu, modern mobilyalar tasarlayıp üretmek.

KURULUŞ AMACIMIZ
Konya Ereğli’de ilçesinde 2003 yılında faaliyete başlayan atölyemiz siz değerli müşterilerimize; malzeme ve işçilik kalitesinden taviz vermeden hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Küreselleşen ve fabrikalaşan  sistemin aksine bireysel alanda faaliyet göstermek, zamanında teslimat, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti başlıca kuruluş amacımızdır.

02 Şubat 2017

İlgili Terimler :